Relacja z Turnieju Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych

26.03.24 r. mieliśmy okazję wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu - Turnieju Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych! Nasza szkoła po raz pierwszy stanęła do rywalizacji w takim turnieju, co było niezwykłym doświadczeniem.
Gra w mikście okazała się niezwykle skomplikowana, wymagając od zawodników nie tylko umiejętności technicznych, ale także świetnej współpracy i zgrania. Było to wyzwanie, które nasza drużyna podjęła z pełnym zaangażowaniem. Niestety nie udało nam się wyjść z turniejowej grupy i ostatecznie zajęliśmy V miejsce.
Chcielibyśmy serdecznie pogratulować wszystkim zawodnikom odwagi i determinacji, jaką wykazali na boisku! Niezależnie od wyniku, liczy się duch walki i wspólny wysiłek. Jesteśmy dumni z naszych uczestników i dziękujemy za reprezentowanie szkoły w tym turnieju!
Mamy nadzieję, że to pierwsze doświadczenie w grze przyniosło wiele cennych lekcji i inspiracji do dalszego rozwoju. Już nie możemy się doczekać następnych wyzwań i możliwości pokazania naszych umiejętności na kolejnych turniejach!
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wspaniałego wydarzenia oraz kibicom za gorące wsparcie! Niech ta siatkarska przygoda będzie początkiem wielkich rzeczy dla naszej szkoły!

Skład drużyny:

1. Adamczuk Oliwia 7a