Program edukacyjny MOJE MIASTO BEZ ELEKTROŚMIECI

Nasza szkoła bierze udział w programie edukacyjnym „Moje miasto bez elektrośmieci”. W ramach tego programu w szkole zbierane są następujące elektrośmieci:

• żelazka,
  • telefony komórkowe,
  • klawiatury,
  • radia przenośne,
  • tostery,
  • czajniki elektryczne,
  • suszarki do włosów,
  • zabawki elektryczne,
  • młynki do kawy,
  • miksery,
  • wagi,
  • laptopy,
  • ekspresy do kawy,
  • frytkownice,
  • roboty kuchenne,
  • odkurzacze.

Uczniowie mogą przynosić elektrośmieci  do p. M. Borkowskiej i p. J. Gorączki.

Pozostałe elektrośmieci typu: lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki elektryczne, komputery, drukarki, zamrażarki itp. można przekazać do punktów zbierania elektrośmieci, które znajdują się w Poznaniu przy ul. 28 Czerwca 1956r. 284, ul. Wrzesińskiej 12 lub do mobilnych punktów zbiórki.

Za przekazane elektrośmieci osoba otrzymuje odpowiednią ilość kuponów, które przekazuje koordynatorom programu w szkole. Zebrane kupony przeliczane są na punkty, za które szkoła otrzymuje pomoce dydaktyczne z Funduszu Oświatowego.

Koordynatorzy