Jasełka dla mieszkańców Antoninka

W niedzielę 10 stycznia 2016r. w Kościele Ducha Świętego w Antoninku uczniowie naszej szkoły zaprezentowali bożonarodzeniowe jasełka. Wcześniej spektakl odbył się także w ostatnim dniu nauki przed przerwą świąteczną dla całej społeczności uczniowskiej podczas Wigilii klasowych.

Tym razem, jednak, wśród publiczności znalazły się rodziny młodych aktorów, przyjaciele i mieszkańcy Antoninka. Dzieci kolejny raz pokazały, że fantastycznie potrafią odegrać swoje role pomimo ogromnej tremy jaka im towarzyszyła. Recytacje, śpiew, gra na flażoletach i flecie, taniec, stroje, a także klimat kościoła stworzyły niezapomniany, świąteczny nastrój.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich rodzicom za zaangażowanie, a księdzu proboszczowi i Radzie Osiedla za możliwość prezentacji naszych talentów aktorskich tak szerokiej publiczności.
Ciężka praca całego zespołu zwieńczona została wspaniałym występem nagrodzonym uśmiechem i gromkimi brawami. Jest to dla nas ogromna satysfakcja.