Witamy serdecznie w nowym roku szkolnym!

Dziękujemy za zaufanie oraz powierzenie nam możliwości żywienia Państwa dzieci. Zapraszamy do zamawiania posiłków poprzez naszą aplikację znajdującą się na stronie www.pyszoty.pl, klikając w zakładkę „zamów posiłek”.

Instrukcja zamawiania posiłków dostępna jest również na naszej stronie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod:

• adresem mailowym: szkola@pyszoty.pl

• w godzinach 12.00-15.00 pod nr telefonu: 505 345 891

Mamy nadzieję, że nasze obiady zasmakują dzieciom i jednocześnie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w pierwszym okresie, kiedy to muszą one nieco przestawić się na nasze potrawy.

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i pierwsze spostrzeżenia po pierwszych dwóch tygodniach współpracy.

Pozdrawiamy
Zespół Pyszoty.pl

W związku z rozpoczęciem serwowania ciepłych posiłków od dnia 01 WRZEŚNIA 2020 roku, prosimy o zapoznanie się ze sposobem zamawiania posiłków.

Z uwagi na fakt, iż sposób zamawiania i płacenia za obiady wymaga zarejestrowania się na stronie www.pyszoty.pl prosimy o rejestrację najpóźniej do 31 sierpnia (poniedziałek), jeśli chcą Państwo zamówić obiad na środę 02 września.

Zamówienia można składać już od 26 sierpnia od godziny 12:00.

Serdecznie zapraszamy :)