Wystawa prac różnych...

„Życie uśmiecha się do Ciebie, więc i Ty uśmiechnij się do życia”.
                                                                                                                         J. Pawłowski

Prezentujemy kolejne prace wykonane przez uczniów w ramach pracy zdalnej. Prace przedstawiają różne zadania proponowane uczniom w ramach kształcenia na odległość. Wśród wielu propozycji  podanych uczniom znalazły się: siew rzeżuchy, koszyczek i stół wielkanocny, kolorowe lampiony, kapral Wojtek, zakładki do książki, zabawy z książką. W ramach zajęć ruchowych zbudowanie pajęczyny, nauka tańca i gimnastyka. W kulinarną środę dzieci wykonały: lody bananowo-truskawkowe, lody owocowe i śniadanie w barwach narodowych, deser w kolorze flagi, szaszłyki. Porządkowały  otoczenie w ramach Dnia Ziemi i mogły zaprzyjaźnić się pisarzem H. Sienkiewiczem i jego książkami.  Ponadto odpowiadały na zagadkę związaną z naszą okolicą.