Wernisaż prac - NATURA INSPIRACJĄ I TWORZYWEM

W dniu 10 września 2019 r. dokonaliśmy uroczystego otwarcia wystawy prac powstałych podczas piątej edycji Wakacyjnych Warsztatów Twórczych. Warsztaty odbyły się w dniach od 24 do 28 czerwca 2019 br. Na wernisażu zaprezentowane zostały prace pt. „Moja jamka”, „Skarby ziemi”, pejzaże: „Moje miejsce na ziemi”, „Podróż w głąb” oraz mobile wykonane z materiałów roślinnych. Swoją obecnością zaszczycili nas: Dyrektor ZSP nr 7 Pani Violetta Nowak, Panie Wicedyrektor: Anna Kisiołek  i Magdalena Kubica, przedstawiciele Rady Osiedla Antoninek – Zieliniec – Kobylepole, przedstawiciele Rady Rodziców ZSP nr 7, Nauczyciele oraz Rodzice i Dziadkowie uczniów. Goście z zainteresowaniem obejrzeli prace, podkreślając ich oryginalność  i doceniając różnorodność zastosowanych przez uczestników technik plastycznych. Wszystkim bardzo dziękujemy za przybycie!!!

Raz jeszcze dziękujemy Dyrektor ZSP nr 7  - Pani V. Nowak, za wyrażenie zgody na artystyczne działania w wakacyjny czas. Dziękujemy głównemu sponsorowi warsztatów - Radzie Osiedla Antoninek – Zieliniec – Kobylepole oraz  Radzie Rodziców ZSP nr 7, która po raz kolejny zasponsorowała poczęstunek dla uczestników. Dziękujemy wszystkim pracownikom ZSP nr 7, którzy na różne sposoby wspierali nasze działania, także te ostatnie, związane z organizacją wernisażu.

Dodajmy, iż prace cieszyły się także dużym zainteresowaniem uczniów podczas przerw lekcyjnych, co dokumentują załączone zdjęcia. Część wystawy można oglądać jeszcze na korytarzu przy sali nr 10. Zapraszamy!

W imieniu uczestników

Elżbieta Witkiewicz, nauczycielka plastyki w ZSP nr 7