Wakacyjne Warsztaty Twórcze - edycja VI

Podczas wakacji w dniach od 28 czerwca do 2 lipca 2021 r w naszej szkole odbywały się Wakacyjne Warsztaty Twórcze - edycja VI. W tej edycji uczniowie mieli realny wpływ na wygląd wnętrza szkoły.

Tematyka warsztatów obejmowała bowiem szeroko pojętą dekorację edukacyjną szkoły tzw. projektowanie edukacyjne. Warsztaty łączyły w sobie pracę twórczą, techniczną i projektową oraz elementy lekcji Informatyki i innych przedmiotów szkolnych.

Uczniowie od zaprojektowania na komputerach, poprzez wycinanie i finalnie przeklejanie treści edukacyjnych w niestandardowych miejscach w szkole, mieli możliwość wykazania się w różnych dziedzinach związanych z przedmiotami szkolnymi.

Powstały naklejki z tabliczką mnożenia na schodach szkoły, kątomierz przy sali matematycznej nr 15, naklejki na szafkach szkolnych każdego ucznia oraz finał warsztatów – Skrzydła na łączniku szkolnym.

Zapraszamy do Galerii zdjęć z naszych Warsztatów.