www.sp87.poznan.pl

Rajd jesienny klas 1-3

W poniedziałek 30 października w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 w Poznaniu odbył się Rajd jesienny. Uczniowie klas 1-3 niecierpliwie czekali na ten dzień, ponieważ wiedzieli, że czeka ich mnóstwo niespodzianek.
Uczestnicy przed wyjściem otrzymali mapki, które wyznaczały trasę rajdu oraz miejsca wykonywania poszczególnych zadań. Początek rajdu zaczynał się zaraz po wyjściu z budynku szkoły. W tym miejscu na uczniów czekało pierwsze zadanie do wykonania.
Trasa rajdu wiodła ulicami Antoninka w kierunku Młyńskiego Stawu, dalej leśną ścieżką wzdłuż Stawu do Polany przy Browarnej Przystani. Na Mecie Rajdu czekały na dzieci atrakcje przygotowane przez Radę Rodziców w postaci kiełbasek, popcornu i dmuchanych zamków.
Pogoda w tym dniu dopisała wyjątkowo. Przez całą drogę oraz czas spędzony na polanie przyświecało nam słoneczko, które nie tylko nas ogrzewało, ale również zagrzewało do realizacji wyznaczonych zadań. Dzięki takiemu dopingowi ze strony natury i pomocy nauczycieli wszyscy uczniowie stanęli na wysokości zadania realizując poszczególne punkty na liście zadań i w pełni  zasłużyli na nagrodę.
Kazdy uczestnik podsumował, że Rajd Jesienny uważa za udany. Radzie Rodziców dziękujemy za zorganizowane atrakcje i pyszności.

http://www.zsp7poznan.pl/Rajd_jesienny_klas_1-3.html