Paintball laserowy

W poniedziałek 03.06., z okazji Dnia Dziecka, uczniowie klasy 4a mieli okazję uczestniczyć w niezwykłej wycieczce do centrum paintballa laserowego „Wielka Spluwa”. Było to niezapomniane przeżycie pełne emocji, rywalizacji i świetnej zabawy!
Paintball laserowy to doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu i sprawdzenie swoich umiejętności strategicznych. Uczniowie zostali podzieleni na dwie drużyny i rywalizowali ze sobą w różnych scenariuszach gry. Wszyscy wykazali się ogromnym zaangażowaniem, a także umiejętnością współpracy i planowania.
Cała wycieczka przebiegała w fantastycznej atmosferze. Dzieci były pełne entuzjazmu i radości, a każda runda gry wywoływała mnóstwo emocji. Po zakończonej zabawie wszyscy uczniowie mieli okazję podzielić się swoimi wrażeniami i wspomnieniami przy wspólnym posiłku.
Dziękujemy rodzicom za wsparcie i pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wycieczki, które dostępne są w galerii na naszej stronie.

Opiekunowie:
Joanna Paś, Piotr Wojciński