Konkurs pięknego czytania baśni słowiańskich - wyniki

Z przyjemnością informujemy, że szkolny „Konkurs pięknego czytania baśni słowiańskich” organizowany przez bibliotekarzy z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych został rozstrzygnięty.
W konkursie udział brali uczniowie klas II – VIII. Uczestnicy czytali  przygotowany wcześniej, dowolny fragment baśni słowiańskiej. Jury zasilone udziałem nauczycieli polonistów i świetlicy wyłoniło zwycięzców – Mistrzów pięknego czytania.

Na poziomie klas II - Mistrzem pięknego czytania zostali aexquo:

• Franciszek Dropik  z klasy IIb
  • Filip Pieszak z klasy IIc

Na poziomie klas III – Mistrzem pięknego czytania została

• Julia Wyszomirska z klasy IIIb

Na poziomie klas IV – Mistrzem pięknego czytania został

• Filip Iwaniczko z klasy IVb

Na poziomie klas V – Mistrzem pięknego czytania została

• Martyna Suchomska z klasy Va

Na poziomie klas VI – Mistrzem pięknego czytania została

• Patrycja Chojnacka z klasy VIc

Na poziomie klas VII – Mistrzem pięknego czytania został

• Franciszek Zgórecki z klasy VIIa

Na poziomie klas VIII – Mistrzem pięknego czytania została

• Agata Górka z klasy VIIIb

Wyróżnienia przyznano – Zofii Foltyńskiej z IIa, Antoninie Kwiatkowskiej z IIa, Oldze Woźniak z IVa, Oliwierowi Wojculewiczowi z IIIa, Vanessie Kmieć z VIc, Szymonowi Garczykowi z VIa, Aleksandrowi Śliwińskiemu z Va, Aleksandrowi Kemnitzowi z VIIb i Radosławowi Lenczewskiemu z VIIIa.

Uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i przygotowanie pięknej prezentacji. Na Mistrzów klas IV- VIII czekają w bibliotece nagrody i dyplomy, odbiór po powrocie do szkoły. Uczniów wyróżnionych nagrodzimy dyplomami. Wszystkim uczestnikom klas IV - VIII wpisujemy punkty dodatnie.

Katarzyna Grund – Benlaid i Wanda Mielcarek