Kampania 9 miesięcy Dobroczynności

"Każdy ma coś, co może dać innym"
Barbara Bush)

Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie,

upłynął październik – pierwszy miesiąc, w którym społeczność szkolna zaangażowała się w działalność charytatywną "9 miesięcy Dobroczynności" prowadzoną przez Fundację Good Challenge.

W październiku zbieraliśmy książki. Bardzo dziękujemy za hojne wsparcie. Jesteśmy wdzięczni za ofiarność i czynny udział w akcji zbierania książek dla domów dziecka, szpitali, domów opieki społecznej. Otrzymaliśmy wiele darów, za które serdecznie dziękujemy.

Przed nami kolejne działania. W listopadzie zbieraliśmy m.in. karmę, zabawki oraz smycze dla zwierząt przebywających w schroniskach. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w listopadową akcję. Przyniesione dary poprawią los czworonogich podopiecznych i wywołają uśmiech na twarzach ludzi, którzy zajmują się nimi każdego dnia.

Przed nami grudzień - magiczny miesiąc, w którym z miłością pomagamy  spełniać świąteczne marzenia. Są wśród nas ludzie zmagający się z bezdomnością, głodem i samotnością. Podzielmy się z nimi jedzeniem. Będziemy wdzięczni za rzeczowe wsparcie. Zbieramy produkty spożywcze o długiej dacie ważności, które Fundacja Good Challenge przekaże do jadłodajni dla ubogich i bezdomnych.

Żywność przynosimy do świetlicy (sala 018) lub do pani Urszuli Kosickiej (sala 303) od 29.11.21 do 17.12.2021.

Niech troska o drugiego człowieka towarzyszy nam każdego dnia.

Szczegóły akcji można przeczytać na poniższym plakacie.