Zakończenie roku szkolnego - życzenia wakacyjne

Uczniowie, za Wami 10 miesięcy zdobywania wiedzy, nowych umiejętności, rozmów na szkolnym korytarzu i na Classroomie. Za Wami również edukacja w specyficznych warunkach.  Każdemu z Was gratulujemy wyników i życzymy bezpiecznego, słonecznego wypoczynku, miłych spotkań, trwałych przyjaźni, okazji do uśmiechu, wielu chwil wartych wspomnień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Rodzicom pragniemy wyrazić podziękowanie za zaangażowanie w realizację zdalnego nauczania, mobilizowanie dzieci do wykonywania ćwiczeń, zadań oraz projektów utrwalających dotychczasową wiedzę i umiejętności. Funkcjonowanie w czasach pandemii jest dla nas wszystkich ogromnym wyzwaniem, dlatego tym bardziej dziękujmy za zrozumienie i życzliwość.

Wszystkim Nauczycielom, Pracownikom szkoły składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, aby okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.

Do zobaczenia :)

Pliki do pobrania: